Sportowa Akademia Konrada Czerniaka

Zajęcia

Treningi dla aktywnychZAPISZ SIĘ

Pływanie amatorskie, kurs doskonalenia pływania

 

Cena za miesiąc (5 zajęć)- 150 zł 

Cena za semestr:

- zajęcia raz w tygodniu (15 zajęć) – 350 zł

- zajęcia dwa razy w tygodniu (30 zajęć) – 600 zł

 

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych: od najmłodszych przez dorosłych do seniorów. Ćwiczenia w formie treningu dla osób pragnących poprawić sprawność fizyczną, wydolność organizmu, doskonalić swoje umiejętności, a także opanować poszczególne techniki stylów pływackich. Zajęcia prowadzone w małych, odpowiednio dobranych umiejętnościami grupach.

* Zajęcia organizowana są przy współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym Klubu Uczelnianego UMCS w Lublinie

 

Ważne informacje dodatkowe

Zapisanie się na kursy Sportowej Akademii Konrada Czerniaka we współpracy z projektem AZS UMCS Lublin równoważy się z zapisaniem się do klubu AZS UMCS Lublin.

Zapisanie się do klubu daje ubezpieczenie NNW, możliwość uczestniczenia w kursach oraz startowania w zawodach, a także uzyskania legitymacji ISIC AZS.

Aby zapisać się do klubu należy postępować zgodnie ze wskazówkami:

  1. Wypełnić drogą internetową wniosek, znajdujący się pod linkiem - LINK
  2. Wydrukowany wniosek, wraz ze zdjęciem legitymacyjnym oraz opłatą składki członkowskiej AZS (50 zł lub 150 zł w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia), należy dostarczyć na pierwsze zajęcia w Akademii. Składa członkowska klubu jest roczna i obowiązuje od października do września.
  3. Po tygodniu na zajęciach Akademii będzie można odebrać legitymację.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w AXA Polska S.A. na kwotę 6500 zł lub w zakresie rozszerzonym na kwotę 50.000 zł (szczegóły). Przysługuje mu także dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy dotyczący m.in. leczenia za granicą i uprawiania sportów ekstremalnych (szczegóły).

  • Na zajęcia należy zabrać: strój kąpielowy, czepek, klapki basenowe, ręcznik
  • W pierwszym etapie nauki pływania prosimy nie dawać dzieciom okularków pływackich do momentu oswojenia oczu z wodą
  • Przed udziałem w kursie prosimy o skonsultowanie się z lekarzem w celu stwierdzenia przeciwwskazań do udziału w zajęciach w wodzie

-----

Na zajęcia należy zabrać: strój kąpielowy, czepek, klapki basenowe, ręcznik.

Przed udziałem w kursie prosimy o skonsultowanie się z lekarzem w celu stwierdzenia przeciwwskazań do udziału w zajęciach w wodzie.